Отже, 10 лютого 2019 року на третьому поверсі видавництва «Смолоскип», що на Подолі, зустрілися такі собі Володимир Шовкошитний, Іван Андрусяк, Брати Капранови,Олег Короташ, і Віталій Асауленко... А був це фестиваль поезії та авторської пісні "Віршень", що кожного року на свій день народження проводить класик сучасної дитячої поезії Сергій Пантюк. До речі, Віталій Асауленко став одним з лауреатів фестивалю...

005

 029028

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 101100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Десь аж на 45 хв. програми Андрій Куликов промовить: "... зосталася одна пісня, яку я Вам за всяку ціну хочу заграти..." Слухайте "Склеп" Віталія "Роя" Асауленко.

 

26 червня 2016 року на Громадському Радіо  у програмі "Пора року", автором і ведучим якої є Андрій Куликов (той що веде "Свободу слова" на ICTV) прозвучала композиція Віталія Асауленка "Склеп". До речі, аранжуванням цього ударного зонгу вже давненько займався Сергій Неретін, нині Заступник Голови Держкіно України. Отже, слухай українське! Навіть таке "жахливе"!

Щонеділі, з 19:07 до 19:58, слухайте в ефірі «Громадського радіо» програму «Пора року», в якій Андрій Куликов грає для вас сучасну українську музику. Ви можете допомогти наповнити радіоефір якісною українською музикою!

1. На вкладці "Новини" зареєструйтесь: введіть логін та пароль.